True Media

O nás

TrueCMS

True Media | True CMS

Budou to již zhruba čtyři roky, co jsme začali vytvářet náš profesionální redakční systém TrueCMS. Ten slouží jako základní kostra námi vytvořených eshopů, do které posléze doděláváme individuální moduly dle případných přání zákazníka. TrueCMS samozřejmě nadále upravujeme s ohledem na nejmodernější trendy v e-commerce. Systém je tak i bez individuálních úprav připraven na využívání pokročilých funkcí jako je například generování xml feedů pro slevové srovnávače. E-shopy však nejsou tím jediným co TrueCMS zvládne. Potřebujete vytvořit firemní prezentaci, blog, slevový portál či jiný CMS či CMR systém? Přesně proto tady jsme!

Individuální úpravy

True Media | individuální úpravy

Samozřejmě se nezabýváme pouze tvorbou e-shopů. Společně dokážeme vytvořit naprosto idividuální systémy dle přání našich zákazníku. Sledujeme nejnovější technologické trendy a jsme tak schopni nabídnout řešení i pro ty nejsložitější technické problémy. Kromě naprogramování aplikace Vám také pomůžeme projekt v případě zájmu zanalyzovat, společně probrat jeho silná a slabá místa a nakonec jej postavit tak, aby měl v silně konkurenčním prostředí internetu své pevné místo. Chceme vytvářet úspěšné projekty, ne vyrábět krabicové aplikace rychlostí běžícího pásu.

Internetový marketing

True Media | internetový marketing

Aby dnes projekty na internetu nejen přežívaly, ale také úspěšně rostly, potřebují dokonale znát své prostředí, jeho trendy a možnosti. Jelikož chápeme že sledovat aktuální dění v e-commerce a na internetu globálně stojí drahocený čas, který nejspíše využijete lépe v odvětví kterému rozumíte a žíví Vás, navrhujeme zvolit si nás jako své partnery. Internet je odvětví kterému rozumíme a dokážeme Vám pomoci. Sociální sítě, PPC kampaně, remarketing, SEO, UX a UI či copywriting - se vším tímto Vám pomůžeme, popřípadě doporučíme ještě úžeji specializované odborníky.

SEO

True Media | SEO

SEO je dnes něco jako mantra moderního internetu. I my v TrueMedia si uvědomujeme jeho vliv v případě, že je s ním pracováno zodpovědně. Narozdíl od určitého typu konkurence Vám tak nenabídneme magické řešení, která Vás během noci dostane na přední stránky vyhledávačů. Co Vám však nabídnout můžeme, je společná středně/dlouhodobá práce na Vašich projektech, kdy Vám jako odborníci pomůžeme optimalizovat zdrojový kód a hlavně samotný obsah webu. Není rozhodně nic lehčího než se s námi domluvit na úvodní analýze!

Reference

reference.png


Contact Us